Пеллетс для риболовлі на коропа

Насадковий пелетс для риболовлі відомий вже досить довгий час. Насправді, один з відомих рибалок — Дік Вокер використав пеллетс для риболовлі, розминаючи його з водою і залишаючи його у вигляді пасти ще в далеких 1950-х роках!

Гранули для риболовлі залишаються одними з кращих уловистих приманок для лову коропа. Дуже популярний пелетс зі смаком форелі, лосося або палтуса, а також короп любить експерименти, коли ви змішуєте насадковий пелет різних розмірів і сортів разом, щоб створити більш привабливе місце для наживки риби.
Важливо мати на увазі, що не всі гранули однакові – риба може відчути різницю.

Якщо ви одного разу вирішите перевірити два різні типи пелетс для лову коропа — зробіть це. Просто змішайте два види насадочного пелетс однакового розміру гранул, але різних кольорів, щоб ви могли визначити найбільш успішний варіант, наприклад, стандартний смак пелетс для коропа і пелетс зі смаком форелі.
Деякі рибалки, які провели цей досвід, пишуть такі нотатки. Карпи на одному диханні з’їдають один вид приманки, а потім повертаються до іншого.

Складність при виборі цієї приманки для риболовлі в тому, що короп може відчути різницю. Труднощі для рибалки визначити, які гранули є високопродуктивними і які не є. Взагалі кажучи, чим більше грошей ви витратите на пелетс – тим якіснішим він буде.

Пеллетс для лову коропа відрізняється від інших видів гранул, маючи підвищений вміст жиру, і розмір частинок від 2 до 30 мм. Розчиняючись у воді вони створюють смачну хмару приманки.

Розрізняють прикормковий та насадковий пелетс. Насадковий має більш щільну структуру. Вони відмінно підходять як наповнювач для ПВА пакетів. Виробники рибальських продуктів випускають сотні найменувань цих гранул. Для того, щоб розібратися в них, необхідно умовно розділити всі види на швидкорозчинні та ті, що довго розчиняються, жирніші.

Швидкорозчинні — зазвичай складаються із суміші подрібнених зернових з різними білковими добавками. Такий пелетс зазвичай дуже швидко приваблює рибу. Час розчинення гранул – від 30 до 60 хвилин.
Важкорозчинні жирні — зазвичай містять багато білка та жиру, основним компонентом яких є рибне борошно. Час розчинення гранул – кілька годин.

Прокрутить вверх